Listwy progowe stalowe

Stalowe listwy progowe są projektowane do konkretnego modelu auta z uwzględnieniem wymiarów oraz designu auta. Wykonywane z wysokogatunkowej stali o grubości 0,5mm, która idealnie scala się z powierzchnią progów tworząc estetyczną całość. Idealne dopasowanie gwarantuje również zagięcie rantu, który dodatkowo chroni progi przed uszkodzeniami. W ofercie dostępnych jest kilkaset modeli, a kolejne nowości pojawiają się w ofercie wraz z premierami aut w salonach samochodowych. Listwy dostępne są w różnych wariantach wykończenia:

  • stal srebrna szlifowana,
  • stal srebrne lustro,
  • stal czarna szlifowana,
  • stal czarne lustro.

Ozdobne detale w postaci tłoczeń, nadruku lub graweru nadają nakładkom efektownego wyglądu. Tłoczenia są wykonywane w dwóch kierunkach do dołu lub do góry, w zależności od danego modelu. Stalowe listwy występują także z chromowanymi napisami i emblematami 3D.

Listwy progowe z emblematem Hybrid i E-power

Inspiracją do powstania linii listew progowych z emblematami 3D Hybrid i E-power, było zaangażowanie wielu producentów samochodów w stworzenie aut hybrydowych i elektrycznych. Stała obserwacja rynku motoryzacyjnego pozwala tworzyć kolekcje zgodne z panującymi trendami. Wyraźnie widoczna, na powierzchni stalowej listwy, wklejka Hybrid i E-power nadaje im trójwymiarowego charakteru. Listwy dostępne są w różnych wariantach wykończenia stali: czarnej oraz srebrnej.

Listwy progowe LED

Uniwersalne, podświetlane nakładki na progi LED z serii Hybrid to element, który doskonale wpisuje się w aktualnie panujące trendy w świecie motoryzacji. Linia została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie ciekawy design i nowoczesne rozwiązania. Są stylowym i praktycznym dodatkiem, który nie tylko podświetla progi o zmroku, ale przyciąga wzrok. Nakładki automatycznie włączają się podczas otwierania drzwi auta podświetlając w całości światłem stałym ażurowe elementy. Wykonane zostały ze srebrnej, szlifowanej stali nierdzewnej. Listwy emitują światło w kolorze niebieskim.

Listwy progowe uniwersalne

Listwy uniwersalne wykonane są z wysokiej jakości gumy. Dostępne są w dwóch wymiarach: 4 cm i 6 cm, dzięki czemu można idealnie dopasować je do progów danego modelu auta. Są tańszą, ale równie skuteczną alternatywą dla stalowych lub carbonowych nakładek progowych.