Pytania i Odpowiedzi

Należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z centralą w celu wyznaczenia opiekuna, który będzie odpowiedzialny za sprawną komunikację oraz pomyślną współpracę z Państwem. Po poznaniu indywidualnych potrzeb przygotowywana jest oferta zawierająca wykaz produktów wraz z podanymi cenami. Po omówieniu i zaakceptowaniu warunków handlowych, Klient składa zamówienie.

Dzięki funkcjonującej od wielu lat systematyzacji produkcji, zapewniamy sprawną wysyłkę towaru, w ciągu 1-3 dni roboczych. Opiekun odpowiedzialny za współpracę na bieżąco informuje Klienta o statusie zamówienia.

Do zabezpieczenia listew bagażnikowych używana jest folia piankowa oraz obwoluta kartonowa wewnętrzna, zaś nakładek progowych folia bąbelkowa oraz obwoluta z kartonu. Następnie produkty pakowane są w białe kartonowe opakowanie z oznaczeniami producenta. Tak zapakowany towar trafia do pudła wysyłkowego, w którym dodatkowo przestrzenie wypełniane są papierem pakowym, aby uniknąć przemieszczania się produktu i ewentualnego uszkodzenia.

Tak. Firma dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala realizować duże, wymagające projekty. Po wcześniejszym omówieniu warunków współpracy oraz wstępnej akceptacji założeń, istnieje możliwość przygotowania projektu graficznego lub próbki danego produktu. Dzięki temu, Klient może ocenić gotowy wyrób oraz nanieść ewentualne uwagi do projektu.

Długość użytkowania zależy od sposobu i intensywności eksploatacji. Aby listwy służyły nam przez długie lata warto zabezpieczać je woskiem lub pastą polerską (dotyczy wyłącznie stalowych listew szlifowanych). Utworzona powłoka hydrofobowa chroni nakładki, zmniejszając ryzyko pojawienia się rys oraz zabezpiecza przed korozją.

Reklamacje prosimy kierować do wyznaczonego wcześniej opiekuna handlowego, który przyjmie Państwa zgłoszenie oraz przekieruje je do właściwego działu. Procedura odbywa się zgodnie z obowiązującymi w kraju przepisami prawa.