O NAS

Jesteśmy liderem w segmencie samochodowych listew ozdobnych

O firmie

Avisa to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów stalowych, i carbonowych, takich jak listwy bagażnikowe oraz nakładki progowe.

Tysiące aut na całym świecie wyposażonych jest w nakładki, które w całości powstają w firmie zlokalizowanej w Polsce. Rodzinna spółka, której historia bazuje na wieloletniej tradycji, zdobywała doświadczenie przez lata obecności na rynku motoryzacyjnym. Nieprzerwanie, od 1988 roku, firma dynamicznie się rozwija, usprawniając procesy produkcyjne i technologiczne. Z myślą o przyszłości, wyznacza nowe standardy, nieustannie projektując kolejne kolekcje nakładek.

Indywidualne zlecenia​

Avisa z zaangażowaniem realizuje również indywidualne zlecenia i projekty partnerów biznesowych. Współpracuje z krajowymi i europejskimi dealerami samochodowymi, renomowanymi polskimi importerami aut, hurtowniami oraz internetowymi i stacjonarnymi sklepami  motoryzacyjnymi.

Firma dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym, oferując jakość i design na najwyższym, światowym poziomie. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie zespołu, staranny wybór surowców oraz nowoczesne technologie, składają się na jakość oferowanych produktów, cenionych przez szerokie grono Kontrahentów i Klientów detalicznych.

Aspiracja i motywacja firmy

Aspiracja

Nowoczesny design i najwyższa jakość w produkcji auto akcesoriów.

Motywacja

Silne i trwałe relacje z Klientami oraz pasja do motoryzacji.

Wykonujemy także

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wyszkolonych pracowników

Cięcie laserem Fiber
Powlekanie żywicą 3D
Druk cyfrowy
Gięcie, Tłoczenie i Frezowanie CNC
Gradowanie Vibro
Produkcja elementów Carbon Fiber