Listwy bagażnikowe - Stalowe

Listwy bagażnikowe wykonane ze stali nierdzewnej stanowią blisko 70 % całkowitej produkcji. W ofercie znajduje się szeroka gama nakładek dedykowanych do ponad 650 modeli aut. Standardowa grubość stali użyta do produkcji listew wynosi 0,5mm. W zależności od rodzaju wykończenia, listwy mogą mieć gładką powierzchnię lub pionowe/poziome przetłoczenia. W ofercie dostępne są również kolekcje z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi: chromowanymi napisami lub emblematami 3D. Większość modeli posiada odpowiednie zagięcie stanowiące dodatkową ochronę rantu zderzaka. Dostępne są cztery wersje wykończenia stali:

  • stal srebrna szlifowana,
  • stal srebrne lustro,
  • stal czarna szlifowana,
  • stal czarne lustro.

Odpowiedni sposób obróbki stali zapewnia półmatowy efekt, który stanowi doskonały wybór dla osób, ceniących sobie praktyczne względy. Z kolei, nakładki w wersji „super mirror” nadają wnętrzom auta ekskluzywnego charakteru. Precyzyjne wykończenia oraz wysoka jakość stali sprawiają, że Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.

Listwy Bagażnikowe - BLACK MAT

W kolekcji znajdują się czarne listwy bagażnikowe z aluminiowej blachy ryflowanej oraz stalowe z klasycznym wzornictwem. Pierwsze odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, dzięki wykorzystaniu blachy o grubości 3 mm, czyli 6-krotnie grubszej od standardowych nakładek w ofercie. Zostały zaprojektowane m.in. z myślą o samochodach terenowych oraz dostawczych, szczególnie narażonych na mocną eksploatację. Z kolei klasyczne, czarne listwy bagażnikowe w matowej odsłonie, idealnie sprawdzą się do zderzaków miejskich samochodów osobowych. Listwy wyróżniają się stylowym wyglądem oraz większą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Listwy bagażnikowe – STRONG

Najnowsza linia listew bagażnikowych STRONG to autorski projekt firmy Avisa, który został objęty ochroną patentową jako wzór przemysłowy EUIPO na terenie Unii Europejskiej. Stanowi połączenie stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm z żeberkami CARGO SYSTEM, zamontowanymi w bazowej nakładce w specjalnie dostosowanych przetłoczonych wpustach. Listwy bagażnikowe STRONG EDITION są mocne i odporne na wygięcia. Profilowane żeberka nadają designu stalowym nakładkom, tworząc oryginalne wzory. Listwy są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, idealnie dopasowane do danego modelu auta.

Listwy bagażnikowe CARBON FIBER

Ochronne listwy bagażnikowe z CARBONU to połączenie sportowego wyglądu i elegancji. Linia listew bagażnikowych wykonanych z włókna węglowego dedykowana jest osobom poszukującym ekskluzywnych dodatków do swojego auta. Materiał zbudowany jest z tysięcy włókien węglowych, dzięki czemu trudno go uszkodzić. Dodatkowo został odpowiednio zabezpieczony i uszlachetniony, by zapewnić użytkownikom trwałość na długie lata.  Listwy są odporne na korozję, wilgoć i promieniowanie UV. Wszystkie modele nakładek posiadają zagięcie na rant zderzaka, chroniąc powierzchnię bagażnika przed uszkodzeniem. Oferta stale poszerzana jest o nowe modele, zyskując nowych coraz to nowych zwolenników carbonowych dodatków.