Akcesoria stalowe

Przejdź

Akcesoria carbonowe

Przejdź

NASZA WIZJA

Od ponad ćwierć wieku firma Avisa produkuje auto akcesoria najwyższej jakości, co czyni nas liderem rynku w segmencie listew ozdobnych. Zaangażowanie pracowników, satysfakcja klientów oraz długoletnie kontrakty handlowe są fundamentem wspólnego sukcesu, który od 2008 roku potwierdzony jest certyfikatem ISO 9001-2008.  Zobligowani wieloletnim doświadczeniem oraz tradycją tworzymy rozwiązania, którym przyświeca jasny cel – udoskonalenie wyglądu Twojego auta.

Avisa jest producentem stalowych nakładek na zderzak tylny oraz listew progowych. Wierzymy, iż tylko starannie dopracowane produkty oraz nienaganna obsługa spełnią oczekiwania współczesnego klienta. Zabezpieczamy to, co w aucie dostrzegalne jest na pierwszy rzut oka  – wygląd zewnętrzny.  Dzięki naszym produktom lakier w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie pozostanie nienaruszony, a uprzednio powstałe uszkodzenia skrzętnie zakryje ekskluzywny element.

Pragnąc w przyszłości utrzymać pozycję lidera, stawiamy na ciągły rozwój stosowanych technologii. Poszerzamy wiedzę poprzez uczestnictwo naszej kadry w licznych tragach i szkoleniach. Każda osoba tworząca zespół Avisa doskonale zdaje sobie sprawę z wagi powierzanych zadań. Żywimy nadzieję, iż wspólnie uda się zrealizować naszą wizję, w której po drogach poruszają się lśniące auta bez zarysowań zwieńczone stylowymi dodatkami.

AKCESORIA STALOWE

ZAUFALI NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZ ADRES

Fasty, ul. Skrajna 1
15-694 Białystok, Polska
Email: info@avisa.pl
Tel: +48 (85) 653 37 55

Znajdź Nas na mapie

Zadaj Nam pytanie poprzez poniższy formularzKorzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.